#LaboratoriaPrzyszłości  w Sienkiewiczu–kwiecień 2023  – działania z wykorzystaniem pozyskanego sprzętu.

#LaboratoriaPrzyszłości  w Sienkiewiczu–marzec 2023  – działania z wykorzystaniem pozyskanego sprzętu.

W kwietniu  kontynuowaliśmy działania związane z wykorzystaniem sprzętu pozyskanego w ramach Projektu „Laboratoria Przyszłości”. Korzystaliśmy z gogli wirtualnej rzeczywistości ClassVR, dzięki którym przenieśliśmy się  w Kosmos, obejrzeliśmy planety Układu Słonecznego, odbyliśmy podróż rakietą kosmiczną i zwiedziliśmy obiekty NASA  Mogliśmy również  zobaczyć ruch obrotowy kuli ziemskiej i jego skutki oraz proces zmiany pór roku. Zostały także wykorzystane na chemii, historii i geografii.

Uczniowie z  Koła – FotoZoom mieli w tym miesiącu duuuużo zleceń. Uwiecznili kilka imprez szkolnych m.in. Dzień bez plecaka, Gady, płazy i pajęczaki – żywa lekcja przyrody, I Szkolny Konkurs Układania Kostki Rubika, Wiosenne porządki w SP1Czaniec :)… Efekty ich pracy można zobaczyć na www.sp1czaniec.pl

Wzięliśmy także udział w warsztatach „Co zrobić, by zdjęcie było ciekawe”? – musimy mieć oczy szeroko otwarte 🙂

Koordynator: Lucyna Pszczółka