ZŁOTA KSIĘGA Szkoły Podstawowej Nr 1 im.                        H. Sienkiewicza w Czańcu

ZŁOTA KSIĘGA Szkoły Podstawowej Nr 1 im.                        H. Sienkiewicza w Czańcu

ZŁOTA KSIĘGA Szkoły Podstawowej Nr 1

im. H. Sienkiewicza w Czańcu

WYKAZ UCZNIÓW Z BARDZO DOBRYMI WYNIKAMI W NAUCE (ŚREDNIA POWYŻEJ 4,75) I WZOROWYM LUB BARDZO DOBRYM ZACHOWNIEM  

  ROK SZKOLNY 2021/2022

  • Klasa 4a – p. Danuta Palarczyk-Dusza

Bakalarska Aleksandra,  Zemanek Nina, Zontek Kacper

  • Klasa 4b – p. Katarzyna Zemanek

Borecki Miłosz, Handzlik Lena, Talar Aleksandra, Żurek Mikołaj

  • Klasa 5a – p. Danuta Szczypka

Bałamucka Agata, Łazarz Dominika, Szostek Emilia, Wolny Wiktoria, Wróbel Martyna

  • Klasa 5b – p. Stefan Tondryk

Janosz Błażej, Marek Jan, Partyczny Marcelina

  • Klasa 7a – p. Agnieszka Gibas

Wesołek Martyna

  • Klasa 7b – p. Renata Zoń

Hatala Nikola, Łaz Piotr, Partyczny Aleksandra, Wierońska Anna, Wrona Michał

  • Klasa 8b – p. Jadwiga Ziętek

Górowicz Mateusz, Hawieńczyk Antoni, Krawczyk Zofia, Marek Emilia, Trzcińska Malwina

  • Klasa 8c  – p. Beata Pielesz – Gurdek

Laszczak Sebastian

  • Klasa 8d – p. Lucyna Pszczółka

Góra Aleksandra, Rozmus Jakub

GRATULUJEMY!

ROK SZKOLNY 2021/2022

  • Klasa 4a – p. Danuta Palarczyk-Dusza

Bakalarska Aleksandra,  Zemanek Nina, Zontek Kacper

  • Klasa 4b – p. Katarzyna Zemanek

Borecki Miłosz, Handzlik Lena, Talar Aleksandra, Żurek Mikołaj

  • Klasa 5a – p. Danuta Szczypka

Bałamucka Agata, Łazarz Dominika, Szostek Emilia, Wolny Wiktoria, Wróbel Martyna

  • Klasa 5b – p. Stefan Tondryk

Janosz Błażej, Marek Jan, Partyczny Marcelina

  • Klasa 7a – p. Agnieszka Gibas

Wesołek Martyna

  • Klasa 7b – p. Renata Zoń

Hatala Nikola, Łaz Piotr, Partyczny Aleksandra, Wierońska Anna, Wrona Michał

  • Klasa 8b – p. Jadwiga Ziętek

Górowicz Mateusz, Hawieńczyk Antoni, Krawczyk Zofia, Marek Emilia, Trzcińska Malwina

  • Klasa 8c  – p. Beata Pielesz – Gurdek

Laszczak Sebastian

  • Klasa 8d – p. Lucyna Pszczółka

Góra Aleksandra, Rozmus Jakub

GRATULUJEMY!