Postawmy Matiego na nogi!

Kochani Mati potrzebuje NASZEJ pomocy!

Paley European Institute zmienił termin operacji Mateusza na ostatni dzień, kiedy operuje dr Dror Payley, czyli na 17 lutego 2022! To zaledwie kilka dni więcej, aby zebrać całą potrzebną kwotę.  Czas gra dla nas kluczową rolę! Bez operacji Mateusz zostanie skazany na niepełnosprawność do końca życia! Niestety, zbiórka zbyt wolno posuwa się do przodu… Boimy się, że nie zdążymy…

Robimy, co możemy, jednak bez pomocy wielu dobrych serc nie uda nam się… Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i z całego serca prosimy – bądź z nami w tej niesłychanie trudnej walce!

Możesz przekazać książki w dobrym stanie na kiermasz – uczniowie klas 1-4 – Wychowawcom w szkole, klas 5-8 dostarczyć do szkoły w reklamówkach z informacją, kto je przekazuje.

Będzie również organizowany w niedzielę przy Kościele Parafialnym w Czańcu Kiermasz ciast i słodkości.

Szczegołowe informacje na plakatach i na www.siepomaga.pl/mateusz-gruszczyk

W Internecie trwają również licytacje…

Postawmy Matiego na nogi!

Nie bądź obojętny! Dziękujemy 🙂