3a na “Kosmicznym Pidżama Party” w szkole :)

3a na “Kosmicznym Pidżama Party” w szkole 🙂

Czy w szkole można nocować? Taaaaaak!!!! Przekonaliśmy się o tym, gdy 14-15 kwietnia z piątku na sobotę spędziliśmy noc w szkole. Niestety czasu na sen mieliśmy niewiele, gdyż było tak dużo atrakcji!

Tematem przewodnim był Kosmos, więc rozwiązywaliśmy kosmiczne zadania. Budowaliśmy rakiety z kartonów i odbyliśmy wirtualny spacer w Kosmos w goglach ClassVR,.

Najbardziej podobała nam się bitwa na latarki w wygaszonej hali sportowej…. Trudno określić kto wygrał, zabawa była…. Rano Kochane Mamusie przygotowały nam pyszne, kolorowe, wiosenne śniadanko. A po nim…. poszliśmy do domu się wyspać!!!

Dziękujemy wszystkim , którzy uświetnili nam to wspaniałe, ciekawe, przyjemne, cudowene wyjątkowe spotkanie

Uczniowie klasy 3a