Kolejny sukces naszego Ucznia!!!

Miłosz Borecki z kl. IV b – zwycięzcą XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Nasz uczeń, Miłosz Borecki zajął I miejsce w konkursie organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki i Kuratorium Oświaty dziewięciu województw. Na konkurs wpłynęło 1114 prac z całej Polski z kategorii plastycznej, literackiej i multimedialnej. Z naszej Szkoły zostały również wysłane dwie prace w kategorii literackiej.  Konkurs miał na celu pobudzić dzieci i młodzież do refleksji, nad wartością życia i godnością człowieka. Miłosz wykonał pracę w kategorii multimedialnej kl. IV – VI. pt. „Zagrożone Boże Kwiaty”. Hasło konkursu zinterpretował w niej, jako wezwanie do obrony życia, które jest jak Boży Kwiat – delikatny i bezbronny. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w Krakowie na finałowej gali on-line. Nasz zwycięzca cieszy się już dyplomem i nagrodą, które organizatorzy przesłali pocztą. Gratulujemy Miłoszowi sukcesu i pięknej postawy młodego Obrońcy Życia Człowieka!

s. Konstancja Barbara Piskor

Poniżej (dla chętnych) finałowa gala konkursu z ogłoszeniem wyników:

Gratulujemy sukcesu!!!!