Zapraszamy na zajęcia OYAMA KARATE :)

Szanowni Państwo,

Ogłaszamy noworoczny nabór do naszych grup.

Zapraszamy na zajęcia OYAMA KARATE organizowane w naszej szkole dla wszystkich dzieci od 5 roku życia, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia w każde poniedziałki godz 15:30. Zajęcia odbywają się n sali gimnastycznej. Zapraszamy!

Kontakt do instruktora:c602444306 –  Jacek Kasperek 533165610 – Kacper  Kasperek.

Niezależnie od wieku, znajdziesz tu swoje miejsce. Trening to inwestycja w zdrowie: większa sprawność ciała, rozciągnięcie i siła mięśni, koordynacja ruchu, koncentracja, oraz miłe spędzenie czasu AKTYWNIE!

Jeżeli chcesz: być szybkim, silnym i opanowanym  doskonalić się i osiągać sukcesy sportowe brać udział w zawodach i obozach sportowych  spędzać aktywnie czas i dobrze się bawić Dołącz już dziś!

Zapraszamy na zajęcia OYAMA KARATE :)
Zapraszamy na zajęcia OYAMA KARATE :)
Skip to content