W Sienkiewiczu Święta tuż, tuż…

Konkurs na świąteczny wystrój klasy rozstrzygnięty!

W środę, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zakończył się ogłoszony przez Samorząd Uczniowski konkurs na świąteczną dekorację klas. W szkole zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera, pojawiły się piękne, świąteczne dekoracje, choinki, kolorowe łańcuchy oraz światełka. Podjęcie decyzji, która sala była najpiękniejsza, nie było łatwe dla członków komisji, ponieważ każda klasa mocno zaangażowała się w przygotowanie dekoracji. 

 A oto wyniki konkursu:

miejsce pierwsze zajęła klasa 6b

miejsce drugie – klasa 4b 

miejsce trzecie – klasa 6a

Wszystkie klasy zostały nagrodzone punktami w konkursie Super Klasa, a klasy zwycięskie dodatkowo słodyczami.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy !

Skip to content