Talenty aktorskie w Sienkiewiczu!

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zostali LAUREATAMI!!! Hania Dwornik, Wojtek Morawiec uczniowie klasy 1b oraz Miłosz Borecki uczeń klasy 5b są tegorocznymi Laureatami Regionalnego Festiwalu Młodego Aktora w Kętach i Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych i Monodramów w Buczkowicach. Miłosz  jest zdobywcą III miejsca w Turnieju w Kętach,  Hania I miejsca, a Wojtek II miejsca w Buczkowicach. Miłosz już kolejny rok reprezentował naszą szkołę w Festiwalu Młodego Aktora i jego talent ponownie został doceniony przez jury w skład którego wchodzili aktorzy i reżyser bielskich teatrów. Nasi Pierwszoklasiści Hania i Wojtek po raz pierwszy zmierzyli się z tremą przed występami, ale świetnie sobie poradzili i jesteśmy z nich dumni. W końcu stanąć na najwyższych stopniach podium to zaszczyt nie byle jaki. Oboje młodzi laureaci powiedzieli, że bardzo im się podobało i za rok znowu pokażą na co ich stać.  BRAWO!!!

Opiekunem artystycznym wszystkich laureatów jest p. Dorota Marczak.