Sukces w konkursie “Magia Beskidów”!

Organizatorem II edycji konkursu “Magia Beskidów” jest Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach Dziedzicach oraz Starostwo Powiatowe w Bielsku – Białej.

Uczniowie SP1Czaniec włączyli się w realizację założeń konkursowych i ciekawie w swoich pracach plastycznych wskazali na  bogactwo, różnorodność kultury oraz krajobrazu Beskidów.

Praca plastyczna Uczennicy naszej szkoły Zuzanny Burzej została nagrodzona w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt.: „Magia Beskidów” w kategorii: szkoła podstawowa klasy IV – VI.

Powołana przez organizatorów konkursu plastycznego „Magia Beskidów”. dokonała przeglądu i oceny 186 prac z 28 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych z terenu powiatu bielskiego: z Czechowic – Dziedzic, Ligoty, Zabrzega, Kobiernic, Czańca, Bujakowa, Szczyrku, Bystrej, Iłownicy, Bestwinki, Świętoszówki, Wilkowic, Bestwiny, Janowic, Jasienicy, Kalnej. Jury zadecydowało o przyznaniu 26 nagród i 25 wyróżnień w kilku kategoriach wiekowych.

Sukces w konkursie “Magia Beskidów”!

Zuzannie gratulujemy nagrody – pomysłu i talentu oraz życzymy dalszych sukcesów 🙂 Oto nagrodzona praca:

Sukces w konkursie “Magia Beskidów”!

Celem konkursu “Magia Beskidów” jest:
1.    Zainteresowanie uczestników konkursu regionem, w którym mieszkają.
2.    Kształtowanie poszanowania wobec tradycji.
3.    Zwrócenie uwagi na bogactwo i różnorodność kultury i krajobrazu Beskidów.
4.    Odkrywanie miejsc nieznanych, zapomnianych.
5.    Rozwijanie kreatywności i twórczego myślenia, zdolności plastycznych, kształtowanie wyobraźni i poczucia estetyki.
6.    Integracja środowisk szkolnych.

LP