Rekrutacja do klasy pierwszej SP 1 Czaniec

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czańcu
ogłasza rekrutację uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2020 / 2021.

Przyjmowanie wniosków o przyjęcie do naszej placówki wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym odbędzie się w terminie od 30 marca do 17 kwietnia 2020 roku.
Wzór wniosku, Oświadczenie o miejscu zamieszkania i Oświadczenie o udziale dziecka w zajęciach religii i/lub etyki można pobrać ze strony szkoły – dostępne poniżej.

Wypełnione dokumenty  należy złożyć w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 do 12.00.

Ze względu na zaistniałą sytuację dokumenty rekrutacyjne można składać elektronicznie. Po pobraniu ze strony szkoły, należy je wydrukować, podpisać, zeskanować i przesłać skany na adres: spczaniec@poczta.onet.pl

Załączniki:

Dokumenty do pobrania: