#Posiłekwszkoleiwdomu” w SP1Czaniec :)

Posiłek w szkole i w domu” w SP1Czaniec 🙂

#Posiłekwszkoleiwdomu” w SP1Czaniec :)

Program  rządowy „Posiłek w szkole i w domu” 2022 jest współfinansowany ze środków budżetu państwa. Jego celem jest doposażenie i poprawa standardu funkcjonujących stołówek oraz wsparcie w zakresie adaptacji i wyposażenia pomieszczeń przeznaczonych do spożywania posiłków, tzw. jadalni.

Nasza szkoła w ramach tego projektu wzbogaciła się o nowy sprzęt kuchenny oraz meble na stołówkę za  kwotę 92 229,88zł

Zakupiono: szafę chłodniczą, szafy mroźnicze, kuchenkę mikrofalową, obieraczkę do jarzyn, zmywarkę, zmiękczacz do wody, garnki, maszynkę do ostrzegania noży, szatkownicę elektryczną, regał magazynowy, patelnię elektryczną, stoliki, krzesła na świetlicę oraz roletę wewnętrzną. Bardzo cieszymy się z tych nowości!

Koordynatorzy