Zimowa galeria – ZAPRASZAMY 🙂

• zaprzyjaźnione bałwanki od Franka
  • gościnnie dwa bałwanki z Porąbki 🙂

Gratulujemy pomysłów!

UWAGA!!!! Zapraszamy do zabawy!!!

I on ma swoje święto :)

Dziś – 18 stycznia – Światowy Dzień Bałwana!! Za oknem piękna zima i mnóstwo materiału do obchodów dzisiejszego święta.
Bałwan – to jedno z wielu wspomnień z dzieciństwa, które łączy całe pokolenia. To zabawa nie tylko dla dzieci ale również dorosłych, ponieważ sympatia do bałwanów jest niezależna od wieku.

Zachęcamy Was do Rodzinnego Świętowania w przydomowych ogródkach. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i wspólnej pracy. Swoimi bałwankami i wrażeniami podzielcie się z nami przesyłając do nas zdjęcia. Chętnie umieścimy je na stronie naszej szkoły.

Ze względów praktycznych na realizację zadania macie czas do końca tygodnia. Nie zwlekajcie jednak z wykonaniem zadania bo….słoneczko może Wam zrobić niespodziankę.

Wyśmienitej zabawy i niesamowitych bałwanów życzą opiekunki Szkolnego Koła Turystycznego : Ewa Borgosz i Jadwiga Ziętek.

Uwaga! Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa młodsze dzieci lepią bałwany pod opieką dorosłych 🙂