Happening w Sienkiewiczu – ” Ze zdrowiem na Ty” :)

Happening ” Ze zdrowiem na Ty”.

21 marca 2024r w ramach obchodów pierwszego dnia wiosny Komisja Wychowawczo – Profilaktyczna razem z Koordynatorem Programu ” Trzymaj Formę ” zorganizowała Happening ” Ze zdrowiem na Ty”. Inicjatywa miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcanie dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, a także poszerzanie wiedzy nt prawidłowego odżywiania się. Uczniowie przygotowywali zdrowe przekąski oraz brali aktywny udział w zajęciach Zumby. Udostępnione dla nich zostały również tablice informacyjne i prezentacje multimedialne o tematyce zdrowego stylu życia. W ramach realizacji zaplanowanych działań mieliśmy przyjemność oglądać występ taneczno – akrobatyczny uczennicy klasy 6b – Leny Handzlik.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom, a także uczniom za duże zaangażowanie i aktywność podczas wiosennego Happeningu.

Dziękujemy również Radzie Rodziców za sfinansowanie warsztatów ruchowo-muzycznych 🙂

Organizatorzy: Katarzyna Zemanek Agnieszka Gibas, Lucyna Pszczółka

Happening w Sienkiewiczu – ” Ze zdrowiem na Ty” :)