Dzień Postaci Bajkowych – podsumowanie 🙂

Dzień Postaci Bajkowych – podsumowanie :)

5 listopada przypada Dzień Postaci Bajkowych.  Społeczność szkolna aktywnie i twórczo zaangażowała się w świętowanie. Biblioteka przy pomocy uczennic z klasy 8a przygotowała cykl zajęć czytelniczych dla dzieci z klas 1 -3. Uczniowie mogli wykazać się znajomością klasycznych bajek i baśni. Uczestniczyli w zabawie „Zatrute jabłko” oraz „Pomagamy Kopciuszkowi”. W tym dniu szkoła zamieniła się w przepiękny świat bajek i baśni.

Postacie bajkowe, w które wcieliły się uczennice z klasy 8a, zawitały także do oddziału przedszkolnego, gdzie poprowadziły spotkanie z maluchami. Dzieci były zachwycone J Dziękuję: Martynce Chmielniak, Martynce Wesołek, Martynce Zątek, Oli Kruczale, Patrycji Lachendro i Ani Białasek.

Dzień Postaci Bajkowych – podsumowanie :)

W związku z tym dniem zostały ogłoszone konkursy: literacki i plastyczny.

Wyniki konkursu literackiego “Oto bajka’

Kategoria klas młodszych: