CodeWeek – co to takiego?
CodeWeek – co to takiego?

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. Nasza szkoła również po raz kolejny przystąpiła do grona uczestników tego projektu.

Kodujemy i programujemy – to świetna zabawa!

Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom. Inspiruje rozwój kodowania, myślenia obliczeniowego by rozwijać nowe pomysły i wprowadzać innowacje na przyszłość.

Nauka kodowania może pomóc uczniom w osiągnięciu wysokiego poziomu kompetencji cyfrowych i lepszym zrozumieniu otaczającego ich świata, a także zwiększyć ich szanse na odniesienie sukcesu w życiu osobistym i zawodowym

Tydzień Kodowania oferuje wszystkim uczniom możliwość podjęcia pierwszych kroków w kierunku tworzenia treści cyfrowych oraz możliwości rozwoju już posiadanych umiejętności.

Szczegóły wkrótce…

CodeWeek – co to takiego?
Skip to content