Akcja #tata też czyta w naszej szkole :)

Akcja #tata też czyta w naszej szkole 🙂

Ogólnopolska akcja #tata też czyta jest akcją Fundacji Powszechnego Czytania. Kampania została objęta honorowym  patronatem Biblioteki Narodowej. Zachęca ojców do czytania książek swoim dzieciom.

Celem kampanii jest przekonanie ojców, wujków, starszych braci, dziadków i opiekunów, że czytanie może być nie tylko interesujące, ale także wpływać pozytywnie na jakość spędzanego czasu z dzieckiem jego przyszły rozwój.

Akcję rozpoczęliśmy od zaproszenia taty Wojtusia z klasy 2b. Pan Łukasz Morawiec zgodził się porozmawiać z dziećmi na temat czytania i książek. Przeczytał cztery historie kryminalne z książki Grzegorza Kasdepke „Detektyw Pozytywka”. Dzieci słuchały z zainteresowaniem, zadawały pytania i świetnie radziły sobie z rozwiązaniem zagadek detektywistycznych.

Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi 😊

Akcja #tata też czyta w naszej szkole :)
Akcja #tata też czyta w naszej szkole :)
Akcja #tata też czyta w naszej szkole :)
Akcja #tata też czyta w naszej szkole :)
Skip to content