Akcja – KOLOROWE STOŁÓWKI

Przypominamy – głosować można do 15 maja!!! Każdy głos na wagę złota!!

Drodzy Rodzice i Nauczyciele
Nasza szkoła została zgłoszona do akcji Kolorowe Stołówki Amica i ma szansę na nagrodę główną, czyli renowację stołówki szkolnej o wartości do 80 000zł.
W Akcji Kolorowe Stołówki zbierane są głosy rodziców nauczycieli i lokalnych społeczności (tylko osób pełnoletnich).
Na podstawie oddanych głosów tworzony jest ranking.
Szkoły, które uzyskają pierwsze miejsce wygrywają realizację renowacji stołówki, za miejsce drugie i trzecie voucher na produkty Amica w kwocie 5ooozł.

Akcja – KOLOROWE STOŁÓWKI

Głosowanie na szkoły trwa od 01.03.2021 do 15.05.2021. Jedna zalogowana osoba może oddać jeden głos dziennie.
Wystarczy wejść na www. kolorowestolowki.amica.pl – kliknij, a zostaniesz przekierowany na stronę konkursu

Wystarczy założyć konto (aktywować je na podanym email) i zalogować się , a potem już tylko codziennie kliknąć.

Zapraszamy do Akcji 🙂
       POZDRAWIAMY