XXV Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej JONASZ -etap rejonowy w naszej szkole!

W czwartek 24 marca 2022r. w naszej szkole odbył się XXV Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej JONASZ -etap rejonowy. Temat tegorocznych zmagań z Pismem Świętym była znajomość Ewangelii św. Marka. Do etapu finałowego z naszej szkoły zakwalifikowali się Martyna Wróbel uczennica z kl. 5 oraz Antoni Hawieńczyk z kl. 8 Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, który niebawem się odbędzie.

ks. Marcin Madura