Walentynki w naszej szkole :)

Walentynki w naszej szkole 🙂

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Z okazji tego święta klasy przygotowały wspaniałe serca, wykonane różnymi technikami, które utworzyły piękną, walentynkową wystawę na dolnym korytarzu. Wspólne przygotowanie prac było też doskonałą okazją do dobrej zabawy i integracji klasowej.

Zorganizowano również „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. Trzeba przyznać, że szkolni listonosze nie narzekali na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości.

Dla podkreślenia obchodów Dnia Zakochanych obowiązywał w tym dniu także specjalny dress code – ubrania w kolorze czerwonym lub różowym.

Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia szczęścia, miłości i powodzenia.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami