To tylko TRZY MINUTY!!!

WYZWANIE TRZY PIERWSZE MINUTY!

Promujemy akcję Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym WYZWANIE TRZY PIERWSZE MINUTY! Mamo – Tato te trzy minuty mogą dać tak wiele…

Szanowni Rodzice/Opiekunowie! Od 1 do 22 grudnia 2022 roku przez trzy tygodnie chcemy zachęcić Państwa do przyjęcia wyzwania TRZECH PIERWSZYCH MINUT DLA DZIECKA!Zasada trzech minut zakłada, że oprócz dotychczasowego, standardowego, chociaż pełnego miłości kontaktu z dzieckiem, warto przeznaczyć dodatkowe trzy minuty na rodzicielski rytuał powitania i wysłuchania, rytuał który ma za zadanie pogłębiać więź Rodzica/Opiekuna z Dzieckiem.

Zdaniem psychologów, te trzy pierwsze minuty mają bardzo duże znaczenie w budowaniu relacji z Dzieckiem.Kto z Państwa przyłączy się do wyzwania ? Chowamy telefony, odkładamy inne sprawy na później- TRZY MINUTY DLA DZIECKA 1 grudnia 2022 roku CZAS START!Zachęcamy do udostępniania wiadomości, wychodząc z inicjatywą poza naszą Społeczność Szkolną.