Szlachetna Paczka w SP 1 Czaniec

Szlachetna Paczka – podziękowanie!

Od kilku lat bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku także postanowiliśmy uczestniczyć w jubileuszowej XX edycji akcji, chociaż ograniczenia spowodowane pandemią nie sprzyjały organizacji pomocy dla wybranej Rodziny.

Mimo tych trudności, wyniki przeszły nasze oczekiwania –  zaangażowała się i zmobilizowała cała Społeczność Sienkiewicza – Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy szkoły oraz wiele osób, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny.

Szlachetna Paczka – podziękowanie!

Pragniemy podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy włączyli się do akcji. Wspólnie spełniliśmy marzenia członków jednej z Rodzin z terenu naszej Gminy. Dzięki Wam Święta nabrały dla nich szczególnego znaczenia – przywróciły wiarę w ludzi, w ich życzliwość i bezinteresowną chęć pomocy.

Doceniamy, że w tych trudnych czasach potrafiliście pomyśleć o innych.

DZIĘKUJEMY! Dobrze, że jesteś!

Organizatorzy Komisja Wychowawczo – Profilaktyczna