RODZICE Uczniów klas pierwszych 2020/2021

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI ZAPISANYCH DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Pierwsze, organizacyjne spotkanie z rodzicami planujemy początkiem września 2020 roku.

Przed tym spotkaniem proponujemy przeczytać kilka wskazówek i informacji, które będą przydatne przed rozpoczęciem roku:

1. Podręczniki i ćwiczenia do klasy pierwszej dzieci otrzymają w szkole.
  2. Buty do chodzenia po budynku szkolnym z jasnymi podeszwami, najlepiej „na rzepy”. Podpisane.
  3. Strój sportowy- biała koszulka, czarne/granatowe spodenki. Podpisane.
  4. Dwa worki- jeden na buty do przebrania, drugi na strój sportowy. Podpisane.
  5. Strój galowy- biała koszula/bluzka, czarne/granatowe spodnie/spódniczka.
  6. Proszę na początek kupić dzieciom 2 zeszyty, w linię i w kratkę. Podpisane.
  7. Potrzebne będą 2 teczki z gumką na karty pracy. Podpisane.
  8. Piórnik z wyposażeniem: pióro, 2 ołówki, gumka, kredki, pisaki, nożyczki, klej itp.
  9. Nie ma konieczności kupowania dzieciom bloków, papierów kolorowych, farb i innych materiałów plastycznych. Te zostaną zakupione po 1 spotkaniu z rodzicami, na którym zostanie zebrana składka na ten cel.
  10.  Potrzebne jest także 1 zdjęcie na legitymacje szkolną.

Zostały zamówione Kuferki z pomocami edukacyjnymi dla każdego dziecka w cenie 40 zł do zapłacenia we wrześniu. Są one jednocześnie prezentem dla pierwszoklasistów.

Wychowawczynie klas pierwszych: Zofia Adamska i Renata Wójcik

RODZICE Uczniów klas pierwszych 2020/2021