ORT w tym roku pod hasłem “Prawda – Dobro – Piękno” :)

11 października br. wszyscy uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli i rodziców wyruszyli na turystyczne szlaki. Klasy młodsze zwiedzały okolice Czańca, starsze wędrowały na Trzonkę. Ogólnoszkolny rajd turystyczny to jednak nie tylko wędrówka,-to również zadania rajdowe, do których trzeba się  było odpowiednio przygotować

. Każda klasa miała za zadanie dokumentować przebieg swojej wędrówki, na mecie zaprezentować okrzyk i zaśpiewać turystyczną piosenkę. Nie mogło zabraknąć również apteczki, mapy i odpowiedniego stroju. Wszystkie klasy były super przygotowane i wyróżnić którąś z nich było bardzo trudno.

Po wnikliwej analizie prezentacji wszystkich klas jury przyznało trzy równorzędne wyróżnienia klasom :  6a, 4a ,8b , a indywidualną nagrodę za wspomnienie z rajdu Mikołajowi Żurkowi z klasy 5b. Słodkości za wyróżnienia zasponsorowała Rada Rodziców naszej szkoły – bardzo im za to dziękujemy.

Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczniów do rajdu i za opiekę podczas wędrówek, a uczniom za aktywny udział w rajdzie i wykonanie rajdowych zadań. Do zobaczenia za rok na kolejnym ogólnoszkolnym rajdzie turystycznym.

Opiekunki SKKT : EB, JZ Do zobaczenia za rok!