NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH!

Drodzy Uczniowie.
Rok szkolny 2020/2021 został zakończony. Czas na podsumowania.

Gratulujmy Wam wysokich wyników w nauce i zachowaniu, które świadczą o Waszej wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, pracowitości oraz rozległych zainteresowaniach. Wielu z Was zasłużyło na miano “Najlepsi w szkole”.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc zwłaszcza w czasie zadanej nauki, za motywowanie i wspieranie swoich Pociech.
Życzymy Wszystkim słonecznych, ciekawych, niezapomnianych, wspaniałych oraz pełnych niespodzianek i przygód wakacji.

Do zobaczenia 1 września!
Dyrekcja szkoły i Nauczyciele

GALERIA NAJLEPSZYCH w SP 1 w CZAŃCU rok szkolny 2020/2021

NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH!

Uczniowie wpisani do “ZŁOTEJ KSIĘGI” – osiągnęli średnią co najmniej 5,2 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie:

Klasa 4a

1. Bałamucka Agata  2. Cibor Kacper  3. Majczak Emilia 4. Szostek Emilia 5.Wilk Patryk 6. Wróbel Martyna 7.Zaręba Emilia

Klasa 4b

1. Bryndza Natalia, 2. Kołek Joanna, 3. Partyczny Mrcelina, 4. Janosz Błażej, 5. Marek Jan, 6. Miłosz Waluś

Klasa 6a

1. Dubiel Julia 2.  Seweryn Palus 3. Wesołek Martyna

Klasa 6b:

1.Hatala Nikola 2. Łaz Piotr 3. Mrowiec Michał 4. Partyczny Aleksandra5.Wierońska Anna

Klasa 7b

1. Krawczyk Zofia 2. Marek Emilia 3. Trzcińska Malwina, 4. Górowicz Mateusz, b5. Hawieńczyk Antoni

Klasa 7c

1. Zawiła Wiktoria, 2.Bakalarski Maksymilian, 3. Laszczak Sebastian.

Klasa 7d

1. Góra Aleksandra 2. Rozmus Jakub