#LaboratoriaPrzyszłości  w Sienkiewiczu–luty 2023  – działania z wykorzystaniem pozyskanego sprzętu.

#LaboratoriaPrzyszłości  w Sienkiewiczu– luty 2023  – działania z wykorzystaniem pozyskanego sprzętu.

Po feriach musieliśmy zapomnieć o leniuchowaniu i z dużym entuzjazmem zabraliśmy się do pracy! W ruch poszły okulary do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Oglądaliśmy  przez GogleVR między innymi faunę i florę wód, historyczne grady i zabytki. Mogliśmy  bez wychodzenia z klasy  przenieść się w odległe czasy i miejsca  To świetna edukacyjna zabawa 😉

Zaprzyjaźniamy się także z drukarką 3D – wkrótce pochwalimy się swoimi wydrukami 🙂

Nadal z wielką przyjemnością członkowie Klubu FotoZoom dokumentacją szkolne imprezy, akcje            i montują ze zrobionych zdjęć, krótkie filmiki np. Dzień Maski, Szkolne Walentynki, Galeria Najlepszych… Wykorzystują do tego sprzęt fotograficzny zakupiony ze środków projektu. Świetnie się przy tym bawimy!  Poeksperymentowaliśmy też trochę z filtrami – zobaczcie efekty 🙂 Pracujemy także nad urządzeniem naszego Studia FotoZoom.

Koordynator: LP