#LaboratoriaPrzyszłości  w Sienkiewiczu–grudzień 2022  – działania z wykorzystaniem pozyskanego sprzętu.

#LaboratoriaPrzyszłości  w Sienkiewiczu–listopad 2022  – działania z wykorzystaniem pozyskanego sprzętu.

Tak kończymy 2022 rok 🙂

Stacja lutownicza to urządzenie, które pojawiło się na zajęciach klas 8. Wzbudziło duże zainteresowanie – szczególnie wśród chłopaków, którzy świetnie poradzili sobie z montażem urządzenia i zapoznali się z instrukcją obsługi. Na najbliższych zajęciach popróbujemy pod okiem zaproszonego gościa wykorzystać ten sprzęt w praktyce.

Podobnie było  na lekcji z wykorzystaniem Drukarki 3D – oto nasze pierwsze „dzieło” 🙂

W grudniu kontynuowaliśmy działania związane z rozwijaniem wyobraźni przestrzennej. Kolejne klasy świetnie bawiły się na zajęciach z robotyki  konstruując roboty i ciekawe sprzęty z klocków Pakiet Lego Education SPIKE Prime. Korzystaliśmy również z gogli wirtualnej rzeczywistości ClassVR – podróż w wirtualną rzeczywistość wzbudza u niektórych uczniów zwłaszcza klas młodszych wielkie emocje!!!

K- FotZoom również rozwija swoje umiejętności – przegląd sprzętu – czyszczenie kart pamięci, przygotowanie aparatów do użytku to ważny element pracy fotografa.

#LaboratoriaPrzyszłości udowadniają, że nasze możliwości poznawcze są nieograniczone!!! Cieszymy się, że w tym czasie wszechobecnej cyfryzacji i licznych TIK potrafimy uczniów zaskoczy  i zainteresować ich czymś użytkowym, praktycznym i przydatnym w życiu codziennym 🙂

                                                                                   Koordynator: LP

Skip to content