Koło Misyjne w naszej szkole

Od ponad 20 lat wielu uczniów naszej szkoły ma możliwość przeżywania niezwykłej formacji związanej z działalnością na rzecz misji w grupie zwanej Kołem Misyjnym. Dzieci i młodzież angażują swój czas ale nade wszystko serce w różnorakie akcje, aby wspomagać najbiedniejsze dzieci na kuli ziemskiej. Modlą się też za nie jak również za misjonarzy, poznają życie ludzi na różnych kontynentach.Spotykamy się raz w tygodniu, we wtorki od godz.16 do 17. Nie ma dolnej granicy wieku.Niektórzy uczestnicy należeli lub należą niemalże od przedszkola aż do studiów. Myślę, że jest to szczególne powołanie tych dzieci.Serdecznie pozdrawiam ich Rodziców, którzy wspomagają swoje pociechy, przywożą, odwożą,angażują się w wiele inicjatyw związanych z misyjną działalnością Koła.

Zostańcie z Bogiem.S.Antonina