KANGUR MATEMATYCZNY ZA NAMI 🙂

KANGUR MATEMATYCZNY ZA NAMI :)

22 kwietnia 2021 roku odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2021. Jak co roku Miłośnicy matematyki z naszej szkoły wzięli w nim udział. Ze względu na sytuację epidemiczną, przeprowadzony był w formie zdalnej. Spotkaliśmy się wszyscy na zoomie o godzinie 9.00 i przez półtorej godziny uczniowie zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności. W konkursie brały udział 32 osoby, w czterech kategoriach wiekowych: Żaczek, Maluch, Beniamin i Kadet. Życzymy wszystkim jak najlepszych wyników.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2021 za udział 🙂 Nauczycielom i Rodzicom za przygotowanie, wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu konkursu oraz wszystkim trzymającym kciuki za KANGURY.  Do zobaczenia za rok!

Teraz czekamy na wyniki – już wkrótce je poznamy!

Szkolny Koordynator konkursu Danuta Szczypka