Pomoc świąteczna dla parafii polskich na Ukrainie

Pomoc świąteczna dla parafii polskich na Ukrainie

Nasza parafia organizuje zbiórkę świąteczną dla parafii polskich na Ukrainie. W związku z tym, Szkolne Koło Caritas, które włączyło się do akcji, zwraca się z prośbą o pomoc rzeczową.

Prosimy o artykuły żywnościowe z przedłużoną data ważności (cukier, mąka, makarony, kakao itp.), słodycze dla dzieci oraz chemię gospodarczą (proszki, płyny do prania, płyny do mycia naczyń, mydło itp).

Artykuły można przynosić na plebanię lub do uczennic z klasy 8b do końca listopada 2021 roku. Prosimy, aby przy każdej paczce, znalazła się karteczka z imieniem i nazwiskiem ucznia, który ją przyniósł.

Zachęcamy do udziału w akcji 🙂

Bardzo dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *