WIELKI KONKURS SKARPETKOWY – WYRÓŻNIENIE 3b!!!

Przedstawienie “Sen” przygotowane przez Grupę Teatralną z klasy 3b zostało zauważone przez Jury Konkursu “Skarpetki w akcji” organizowanego przez Teatr Groteska w Krakowie. Znalazło się wśród WYRÓŻNIONYCH spektakli przesłanych na konkurs 🙂

Gratulujemy pomysłu i wykonania!

WIELKI KONKURS SKARPETKOWY – głosowanie PUBLICZNOŚCI!!!

 Witamy serdecznie i od razu mamy wielką prośbę. Na konkurs Teatru Groteska w Krakowie zostały wysłane prace naszych uczniów – filmik z przedstawieniem teatralnym klasy 3b oraz uczniów z klasy 3a Laury, Niny i Kacpra.

Kliknij w link żeby obejrzeć przedstawienie:
https://drive.google.com/file/d/1zefy2HTOpABglY6Gu-rfTnIpEY0oINWR/view?usp=sharing

Proszę głosować na nasze filmiki i rozpropagować głosowanie wśród rodziny i znajomych. 😃
Trzeba kliknąć w link i oddać głos.

Zapraszamy – tylko jedno kliknięcie możesz to zrobić do północy 24 marca!!!

Od niedzieli 21 marca trwa konkurs publiczności, który zakończy się w środę 24 marca o północy! Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę Groteski http://www.groteska.pl/ lub profil na Facebooku i po kliknięciu w link do głosowania wybrać swojego faworyta! Kliknij w link i wybierz:

numer 39 – przedstawienie klasy 3b “Sen”

numer 86 – Laura “Leśna przygoda”

numer 91 – Nina “Polowanie na Mikołaja”

numer 92 – Kacper “Polowanie na Mikołaja cd.”

Adres Teatru Groteska w Krakowie http://www.groteska.pl/ – kliknij i głosuj 🙂

Dorota Marczak i Małgorzata Smółka


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *