UWAGA! Rodzice klasy 1b

Szanowni  Rodzice Uczniów klasy pierwszej

Nadszedł czas, kiedy Państwa dziecko stanie się nareszcie uczniem klasy pierwszej.

Gratuluję i cieszę razem z Państwem.

Żyjemy jednak w czasach, które ze względu na zagrożenie epidemią wymuszają na nas środki ostrożności. W trosce o bezpieczeństwo Państwa dziecka, a także bezpieczeństwo innych dzieci, pragnę podać organizację pierwszego dnia w szkole – 1 września.

Dzieci wraz z rodzicami zapraszam o godzinie 8.00 przed wejściem od strony poczty. Wyjdę po dzieci przed szkołę od strony poczty i zabiorę je do szkoły.

Dzieci wchodzą do szkoły bez rodziców – myślę, że nie będzie to dla nich nic trudnego, bo przyzwyczaiły się do tego już w przedszkolu.

Na spotkaniu z dziećmi w sali nr 21:

–  krótko się zapoznamy,

– dzieci złożą ślubowanie na sztandar szkoły

– zostaną pasowane przez Panią Dyrektor na uczniów

– otrzymają niespodziankę

– otrzymają podział godzin, kartę danych ucznia i inne informacje

Ponieważ jest to uroczysta chwila także i dla Państwa jako rodziców, zadbaliśmy o fotografa tej uroczystości. Zdjęcia zostaną udostępnione bezpłatnie dla wszystkich chętnych.

Całe spotkanie potrwa około 40 minut, po zakończeniu wyprowadzę dzieci do drzwi przy wejściu od strony poczty i oddam pod Państwa opiekę.

Mam nadzieję, że taka organizacja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony. Jest ona podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.

Informacje dodatkowe:

Proszę o kompletne i dokładne wypełnienie danych dziecka i przyniesienie ich na spotkanie z rodzicami, które odbędzie się w czwartek 3.09 o godz. 17.00 w sali nr 21. Dane te są konieczne do wpisania dziecka do e-dziennika.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny bezpośrednio ze mną pod numerem tel. 515 077 861

Wychowawca klasy 1b

Zofia Adamska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *