Sportowy sukces naszej szkoły!

Dnia 28 października 2019 r w Powiatowym Zespole Placówek –  SMS w Buczkowicach odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2019/2020.  Na uroczystości, w obecności władz sportowych powiatu i Starosty Bielskiego podsumowano współzawodnictwo Powiatowych Igrzysk Młodzieży za ubiegły rok szkolny.
W rywalizacji Igrzysk Dzieci wzięło udział 47 szkół Powiatu Bielskiego. Nasza szkoła zajęła II miejsce. Uczniowie startowali na zawodach gminnych, powiatowych i wojewódzkich
w następujących dyscyplinach p. nożna, ręczna, koszykowa, siatkowa, sztafetowe biegi przełajowe, tenis stołowy oraz czwórbój LA. Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach gratuluję i życzę  dalszych sukcesów nie tylko sportowych.
                                                                                             Katarzyna Zemanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *