Dzień Spadającego Liścia w Sienkiewiczu!!!

Jesień często kojarzy się z szarugą, spadającymi liśćmi i deszczową pogodą, ale nie nam!         W naszej szkole jesień jest piękna i kolorowa dzięki naszym uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali w czwartek, 20 października przepiękną, jesienną wystawę. Wszystkie klasy przygotowały wspaniałe kompozycje wykazując się przy tym ogromną wyobraźnią i kreatywnością.

Aby podkreślić jesienne święto uczniowie przyszli w tym dniu do szkoły w żółtych, pomarańczowych, czerwonych, zielonych i brązowych strojach. Szkolne sale i korytarze zmieniły się w piękny jesienny las. Oby złota polska jesień długo jeszcze rozpieszczała nas słońcem.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami bardzo dziękują wszystkim klasom oraz nauczycielom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie obchodów Święta Jesieni w naszej szkole 🙂

Konkurs na najwięcej przebranych w jesienne kolory osób to: 1 miejsce 8b, 2 miejsce 5b oraz 3 miejsce 4b