Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w Sienkiewiczu :)

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w Sienkiewiczu 🙂

9 marca obchodziliśmy w naszej szkole równocześnie  Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali wesołe zabawy i konkurencje zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Podczas długich przerw można było się zmierzyć z nie zawsze prostymi konkurencjami, różnymi dla chłopców i dziewcząt. Dziewczyny odgadywały nazwy narzędzi oraz marek samochodów, wykonywały kapki (podbijały stopą piłkę),  podbijały piłeczkę pingpongową i rzucały do celu. Zadaniami dla chłopców było odgadnięcie nazw kosmetyków do makijażu, kręcenie hula hop, zaplatanie warkoczy oraz przejście odcinka w damskich szpilkach. Wszystkie konkurencje cieszyły się dużym powodzeniem, a chętnych do wzięcia udziału nie brakowało, zwłaszcza że nagrodami za poprawne wykonanie zadania były vouchery na niepytanie w dniu 10 marca.

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę, Samorząd Uczniowski