Dzień Dziecka w Sienkiewiczu :)

Dzień Dziecka w Sienkiewiczu 🙂

Dnia 4 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka na sportowo! Wydarzenie to było nie tylko okazją do zabawy, ale również do promowania aktywnego i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach i konkurencjach sportowych doskonaląc swoją sprawność fizyczną ale przede wszystkim świetnie spędzając czas ze swoimi kolegami i koleżankami.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za słodkie prezenciki 🙂

Organizatorzy 🙂

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam wielu powodów do uśmiechu, rozwijania swoich pasji i spełniania marzeń! Niech każdy dzień będzie dla Was nową, fantastyczną przygodą! Jesteście Wyjątkowi 🙂

Dyrekcja szkoły i Nauczyciele z Sienkiewicza 🙂

Dzień Dziecka w Sienkiewiczu :)

Tak bawili się uczniowie klas 1 -3

Sportowe potyczki uczniów klas 4 – 8

Fotorelacje przygotowało Koło FotoZoom 🙂

Skip to content