Działania w ramach Szkolnego Koła Caritas w latach 2016 – 2018
  • Pomoc dla Ukrainy ( zbiórka żywności o przedłużonym terminie ważności).
  • Zbiórka żywności dla podopiecznych Zgromadzenia Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji ( obiady dla bezdomnych)
  • Zbiórka środków czystości dla powyższego zgromadzenia
  • Akcja pomocy dla schroniska “Reksio” w Bielsku- Białej
  • Akcja pomocy dla oddziałów dziecięcych szpitali oraz bielskich świetlic środowiskowych (zbiórka książek oraz gier planszowych)
  • Kiermasz podczas sobotniego turnieju siatkówki ( sprzedaż domowych wypieków, kawy..)
  • organizacja kiermaszu książek przy kościele w niedzielę 30 marca po  każdej Mszy oraz  kontynuacja tegoż kiermaszu w szkole przez 4 kolejne dni
  • Udział w Święcie Wolontariatu w Szczyrku Czyrnej, przygotowanie drużyny.
  • niepełnosprawnych. Okulary dla Afryki.
  • Pierniki świąteczne dla osób starszych i samotnych.
  • Zbiórka przyborów szkolnych dla Ukrainy
  • Wsparcie Turnieju organizowanego przez Dyrektora Caritas  Diecezji Bielsko-Żywieckiej Ks. R Kasprowskiego. Turniej odbył się 4 marca 2017 r. na hali OSiR  w Kętach. Całkowity dochód  został przeznaczony na rehabilitację osób niepełnosprawnych
  • Udział przedstawicieli Koła Caritas brali w diecezjalnym Forum w Bielsku Białej.

Opiekun Koła: Renata Ulman