Co słychać w klasie 1b

Jesienna pora w klasi 1b 🙂

Malujemy drzewa techniką ,,kropek” i słuchamy ,, Czterech pór roku ” Antoniego Vivaldiego

Antoniego Vivaldiego

Dzień Chłopaka w naszej klasie 🙂

Dzień Chłopaka w naszej klasie .Składamy serdeczne życzenia naszym kolegom. Nie zapominamy dziewczynkach. To był miły dzień w naszym zespole. Brawa dla wszystkich!

Dary jesieni

Tworzymy prace z żołędzi i kasztanów. Mamy świetne pomysły i cieszymy się pracą.

Dla naszych Kolegów 🙂

Przesyłamy serduszka przyjaźni dla kolegów i koleżanek na kwarantannie. Życzymy im zdrowia i szybkiego powrotu do szkoły.

Wizyta w bibliotece szkolnej

Wizyta w bibliotece szkolnej sprawiła nam wiele radości. Będziemy wiernymi czytelnikami. Poznamy wiele ciekawych lektur.

Klasowy teatrzyk

Klasowy teatrzyk przedstawia wiersz Jana Brzechwy pt ,,Na straganie”. Brawa dla wszystkich aktorów!

Pozdrawiam Zofia Adamaska