UWAGA Ósmoklasiści!

Uwaga Uczniowie klas 8!
PRZYPOMINAM, że
od 31 lipca 2020 r. od godziny 10:00 będzie można odbierać w szkole    zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty przez uczniów,którzy ukończyli szkołę podstawową w bieżącym roku szkolnym.

Musicie to zrobić osobiście, ponieważ Szkoła prowadzi imienną ewidencję wydanych zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty przekazywanych szkole przez okręgową komisję egzaminacyjną.

Z uwagi na konieczność poświadczenia odbioru zaświadczenia, jego kopii oraz loginów i haseł przez ucznia, proszę jeszcze raz o Wasze osobiste stawiennictwo.

W tym dniu otrzymacie także indywidualne loginy i hasła, dzięki którym będzie można sprawdzić swoje wyniki egzaminu.

W momencie odbierania zaświadczeń proszę o zakrycie ust i nosa maseczką, przyniesienie własnego długopisu oraz zachowanie dystansu między uczniami odbierającymi zaświadczenie.

W pozostałe dni wakacji zaświadczenia będzie można odebrać od godziny 8.00 do 14.30.

Jadwiga Kliś Dyrektor szkoły