Wakacje w Rodziną :)

Za nami kolejny rok wytężonej pracy, rok obfitujący w „niespodzianki”, uczniowskie sukcesy zarówno dydaktyczne jak i sportowe. Jest to szczególny czas dla uczniów klas trzecich, którzy kończą pierwszy etap edukacji oraz uczniów klas ósmych, którzy żegnają się z nami i murami SP1 Czaniec i wkrótce rozpoczną edukację w wybranych szkołach ponadpodstawowych.

Życzymy Wam dużo sukcesów, realizacji zamierzeń i planów oraz powodzenia w nowych szkołach. Dziękujemy za osiem lat wspólnej nauki, pracy i zabawy 🙂

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. – odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. 

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze i bezpiecznie, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Kliknij w obrazek

Dziękujemy za cały rok szkolny 2019/2020!!! Do zobaczenia 1 września 2020 roku

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czańcu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *