„Trzymaj formę”!!!

Nasza szkoła w tym roku, wzorem lat ubiegłych, przystąpiła do realizacji ogólnopolskiego programu „Trzymaj formę” organizowanego przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Głównym celem programu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór.

W ramach tego programu uczennice klasy 4a przygotowały i przeprowadziły projekt dla swoich młodszych koleżanek i kolegów z klas pierwszych. Wykorzystały w nim zagadki słowne i rysunkowe, wiersze, hasła zachęcające do zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Na koniec dzieci otrzymały w nagrodę dyplom i zostały poczęstowane smakołykami… owocowymi oczywiście 🙂

Organizatorzy projektu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *