Misyjne kolędowanie

Tradycyjnie, jak co roku, w drugi dzień Świąt, w kościele były przedstawione Jasełka misyjne. Brały w nich udział dzieci i młodzież z Koła Misyjnego w dużej większości z naszej szkoły, także przedszkolaki, a nawet Ci, którzy jeszcze nie umieją chodzić.

Jasełka są zawsze wstępem do Akcji Kolędników Misyjnych i formą podziękowania dla wszystkich parafian, którzy dzielą się swym sercem, z ludźmi potrzebującymi w dalekich krajach jak Burundii czy Amazonia. Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy pozwolili swoim dzieciom w tej pięknej akcji uczestniczyć. Serdeczne „Bóg zapłać”oczywiście wszystkim Kolędnikom Misyjnym i tym rodzinom, które otwarły dla nich drzwi swych 🏠ów.

Zostańcie z Bogiem.

S.Antonina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *