Razem na Święta
W tym roku społeczność naszej szkoły przystąpiła do akcji Razem na Święta, w ramach której podjęliśmy wiele inicjatyw i akcji jednoczących nas we wspólnym działaniu. Zaangażowani byli Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy szkoły oraz Darczyńcy, którzy pomagali nam w "obdarowywaniu" potrzebujących.
- Pamiętaliśmy o Wychowankach okolicznych Domów Dziecka i Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Kętach 
Klasa 3b przekazała dzieciom z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Kętach prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nasza współpraca z tą placówką trwa już od pierwszej klasy i przynosi wiele radości oraz pozwala piękniej przeżyć te święta. 
- Pomocą otoczyliśmy też zwierzęta ze schroniska w Oświęcimiu
- Zorganizowaliśmy także pomoc potrzebującym na Kresach
- Przygotowaliśmy Szlachetną paczkę dla pani Barbary z Czańca
- Nie zapomnieliśmy też o ludziach chorych i samotnych zamieszkujących na teren naszej miejscowości
                         Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *