Mikołajkowy wyjazd 5a i 5b do teatru Banialuka spektakl „Diabelskie figle”

Dnia 10 grudnia 2019 r. udaliśmy się do Bielska – Białej na świąteczny spektakl „Diabelskie figle” . Jest  to zabawna opowieść osadzona w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Okres przedświąteczny – Aniołki i Święty Mikołaj w ferworze prac przedświątecznych przygotowują i pakują prezenty dla wszystkich dzieci, natomiast Diabełki robią wszystko by nie dopuścić do Świąt. Kiedy wśród tych przepychanek pierwsza gwiazdka niespodziewanie spada na ziemię, Aniołki muszą wyruszyć na poszukiwania, bo przecież bez niej nie rozpocznie się Wigilia. Na drodze stają im nieznośne Diabełki, których psotom i figlom nie ma końca. Ich przekomarzanie ma charakter zabawy, a ten kto ma rację –  jak to w bajce – wygrywa. 

Dziękujemy zaproszonym mamom za opiekę, bawiliśmy się świetnie. Poczuliśmy, że Święta są tuż, tuż…

AG i RU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *