Z ostatniej chwili…

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne z polskich świąt. Choinka, zapach wigilijnych potraw, ekscytacja związana   z wręczaniem prezentów, radosny gwar najmłodszych…

To jedna z niewielu okazji, by spotkać się z najbliższymi przy jednym stole. Są jednak takie osoby, które te chwile spędzają samotnie, w ciszy swoich mieszkań, zapomniani przez nas. Może są obok. Pamiętajmy o nich!

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIX edycji ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.  W tym roku chcielibyśmy wziąć pod opiekę Seniorów z naszej miejscowości, którzy potrzebują naszego wsparcia i pomocy.

Prosimy o pomoc finansową poprzez włączenie się w zbiórkę datków do puszek znajdujących się u Wolontariuszy akcji lub u Wychowawców klas.

Termin zbiórki do 29 listopada 2019 roku.

                                    Organizatorzy: Komisja Wychowawczo – Profilaktyczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *