Samorząd Uczniowski

Reprezentanci klas 3 – 8 na wrześniowym spotkaniu z Opiekunami dokonali wyboru członków Samorządu Uczniowskiego. Oto jego skład:

  • Przewodnicząca – Oliwia Nycz uczennica klasy 8a
  • Zastępca Przewodniczącej – Martyna Marchewka – uczennica klasy 8b
  • Sekretarz – Dominika Błasiak – uczennica klasy 8a

Tegorocznym hasłem – myślą przewodnią, którą będziemy propagować w naszej placówce jest: ” Żyj z pasją”. Głównym celem jest ukazanie dzieciom, iż warto mieć zainteresowania i pasje, które nas rozwijają i pogłębiają nasze umiejętności i wiadomości.

W ramach realizacji założonego celu przewidziane są

– prelekcje z zaproszonymi gośćmi, którzy podzielą się swoimi pasjami i opowiedzą jak one wpłynęły na kształtowanie ich charakteru i życie – warsztaty rozwijające zainteresowania – zajęcia twórczego działania – klasowe wyjazdy

Opiekunowie SU: Krzysztof Walaszek i Stefan Tondryk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *